Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hogwarts

Howarts Online
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Къщата на семейство Блек

Go down 
5 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Едуард Калън
Ученик От Слидерин
Ученик От Слидерин
Едуард Калън


Брой мнения : 71
Join date : 06.11.2008

Къщата на семейство Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на семейство Блек   Къщата на семейство Блек Icon_minitimeЧет Ное 06, 2008 2:08 pm

Това беше домът им:
Къщата на семейство Блек Big-house-1

Стаята на Нарциса и Сириус
Къщата на семейство Блек RoyalSuiteMasterBedroom

Стаята на Драко:
Къщата на семейство Блек Kids5

Трапезария:
Къщата на семейство Блек Trapez_09

Барът до къщата:
Къщата на семейство Блек Pool-bar-in-main-pool

Това е сестрата на Драко.Тя е още малко бебенце:
Къщата на семейство Блек Ist2_2304394-baby-girl

Това са кучето Ема и котето Елизабет:
Къщата на семейство Блек Versase0100
Къщата на семейство Блек Samoyed
www.dailypuppy.com/media/dogs/anonymous/carrot_samoyed.jpg_w450.jpg" border="0" alt=""/>
Къщата на семейство Блек Photo-zamboni


Последната промяна е направена от Драко на Съб Ное 08, 2008 12:55 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Едуард Калън
Ученик От Слидерин
Ученик От Слидерин
Едуард Калън


Брой мнения : 71
Join date : 06.11.2008

Къщата на семейство Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Блек   Къщата на семейство Блек Icon_minitimeЧет Ное 06, 2008 2:14 pm

Момчето дойде до входа.Сабу се и точно да отвори вратата...
-Драко не е ли маалко късно да се прибираш по това време?-попита Сириус.
-Съжалявам!Запилях се с две приятелки...
-Охо много си бърз!
-Тате!-засмя се Драко.-Да влизаме егати студа!
-Аха!-и Сириус и Драко влезнаха в топлата трапезария.
-Момчета ,притесних се!-каза Нарциса.
-Знаем,че не си!-казаха двамата и се спогледаха.
-Добре,де!-засмя се жената.-Хайде Драко в леглото.
-Наистина съм изморен не ми е до скандали,но...
-Какви скандали?!-питаха родителите.
-Ами аз...Аз...Сприятелих се с дъщерята на Даркхаус,който уби бате...
-О,не!Не ,забранявам ти!
-Но тя е в Хогуортс!
-Ъ?!Даркхаус я е пуснал?!-пита Нарциса.
-Казах ви,че не ми е до скандали.Мамо одари си едно топлко джакузи,тате ела да гледаме телевизия в моята стая.
-Ох ,добра идея.-въздъхна Нарциса и отиде в джакузито
-О да си облека нощницата и идвам,момчето ми!-каза Сириус и потупа Драко.
-Окей,тате!
Момчето отиде и си облече нощницата,Мушна се в мекото легло и зачака баща си.
-Филм на ужасите!-викна той от коридора.-До късно през нощта!
-Супееер!-викна Драко и двамата се настаниха и загледаха някакъв филм.
Върнете се в началото Go down
Едуард Калън
Ученик От Слидерин
Ученик От Слидерин
Едуард Калън


Брой мнения : 71
Join date : 06.11.2008

Къщата на семейство Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Блек   Къщата на семейство Блек Icon_minitimeПет Ное 07, 2008 2:57 am

Драко се събуди.Баща му беше тръгнал на работа,както и Нарциса и имаше бележда,на която пишеше,че ще се върнат в 16:30.
-Хубав ден!-възкликна Драко!
След това стана,облече се и тръгна към Диагон - Али.
Върнете се в началото Go down
Едуард Калън
Ученик От Слидерин
Ученик От Слидерин
Едуард Калън


Брой мнения : 71
Join date : 06.11.2008

Къщата на семейство Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Блек   Къщата на семейство Блек Icon_minitimeСъб Ное 08, 2008 12:58 am

Драко и Симон дойдоха до вратата.Отвориха я и влезнаха вътре.Малкото бебе-кученцето Ема се затича към Драко и започна да подскача.Драко в взе и я целуна по меката козинка.Котенцето му Лизи измяука и се умилкваше в краката на Симон.Драко отиде до кошарката на сестричката си и я взе.
-О,Сара толкова си сладичка!-тогава Ема дойде и скокна до Драко.След това отиде и скокна в скута на Симон.Драко се засмя.И двамата отидоха в неговата стая.Драко сложи Сара ,Ема и Лизи на леглото и погледна Симон.
Върнете се в началото Go down
Симс
Ученик от Слидерин и Префект на Слидерин
Ученик от Слидерин и Префект на Слидерин
Симс


Брой мнения : 69
Join date : 06.11.2008

Къщата на семейство Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Блек   Къщата на семейство Блек Icon_minitimeСъб Ное 08, 2008 1:03 am

-Бебе...имаш много сладка сестричка.-каза момичето-А тези животинки...толкова са малки и крехки.
Котенцето отново отиде при Симон.
-Хайде,помилвай го.
-Може да го нараня.Имам много повече сила отколкото изглежда.
-Аз не съм ти казал да го удряш-засмя се Драко-Помилвай го...-и той направи така с Ема
-Как се казват?
-Кученцето е Ема,котенцето Лизи,а бебето Сара.
Симон започна да гали Лизи.
-Хм...ако донеса тук Лоу ще ти изяде животинките.
На лицето й се появи малка усмивка.
Върнете се в началото Go down
Едуард Калън
Ученик От Слидерин
Ученик От Слидерин
Едуард Калън


Брой мнения : 71
Join date : 06.11.2008

Къщата на семейство Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Блек   Къщата на семейство Блек Icon_minitimeСъб Ное 08, 2008 1:15 am

По-добре не го носи!-засмя се отново Драко.-Харесва ли ти Ема?Мечтата ми от малък е да имам самоед и то такова малко и сладко бебенце!И Лизи!Нея пък я намерих на пътя.Беше толкова мила,че не ми даде сърце да я оставя там.Да не ти казвам откъде намерих Сара,защото ти сама знаеш!-засмя се пак Драко.
Върнете се в началото Go down
Симс
Ученик от Слидерин и Префект на Слидерин
Ученик от Слидерин и Префект на Слидерин
Симс


Брой мнения : 69
Join date : 06.11.2008

Къщата на семейство Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Блек   Къщата на семейство Блек Icon_minitimeСъб Ное 08, 2008 1:21 am

-Самоед?-попита Симс
-Породата на кучето.Не знаеш ли?
-Ами...всъщност никога не съм се интересувала от кучета.По-скоро от вълци.
-Ясно.Къде е замъка на Даркхаус?
-Не мога да ти кажа точно,защот и аз не знам.Само знам че откъдето и да излезеш има гора.Доста е обширна и лесно можеш да се загубиш.На цялата околност е направено някакво заклинание,така че можем да влизаме само аз и той.Не зна как вкарва други хора.Всъщност не знам и дали е вкарвал-каза тя.
-Май рядко се усмихваш.-каза Драко.Той беше доста весел.
-Хм...така е.-усмихна се малко повече момичето-Има време...ще започна по-често.Но както и да е.Да забравим тази тема.На колко е сестричката ти?
Върнете се в началото Go down
Едуард Калън
Ученик От Слидерин
Ученик От Слидерин
Едуард Калън


Брой мнения : 71
Join date : 06.11.2008

Къщата на семейство Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Блек   Къщата на семейство Блек Icon_minitimeСъб Ное 08, 2008 1:23 am

Ами милата Сара е едва на 2 годинки.Много е капризна обаче!-засмя се Драко и погали бебето.-Не ходи никъде с някакви си там костюмчета за бебета.Само с роклички ,нали сладуранче?-каза Драко.-Много я обичам.Бих дал живота си за нея.
Върнете се в началото Go down
Симс
Ученик от Слидерин и Префект на Слидерин
Ученик от Слидерин и Префект на Слидерин
Симс


Брой мнения : 69
Join date : 06.11.2008

Къщата на семейство Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Блек   Къщата на семейство Блек Icon_minitimeСъб Ное 08, 2008 1:26 am

-Разбирам те.И аз бих дала живота си за брат си.Даркхаус милиони пъти се е опитвал да ме убеди,че брат ми е нищо,но не вярвам.Единственият ми страх е,той да не даде живота си за мен.Всъщност аз не знам дали знае че има сестра.
-Как няма да знае?Той на колко е бил?
-На 3.
-Малка разлика.
-Така е.Искам живота му да е много по-хубав от моя.Бих се радвала да е щастлив.
-Мисля,че е.
-Защо?
-Щом не е живял при Даркхаус.-усмихна се момчето.
Симон се подсмихна също.
-Да,може да се каже.Сега ти ли ще я гледаш докато вашите ги няма?
Върнете се в началото Go down
Едуард Калън
Ученик От Слидерин
Ученик От Слидерин
Едуард Калън


Брой мнения : 71
Join date : 06.11.2008

Къщата на семейство Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Блек   Къщата на семейство Блек Icon_minitimeСъб Ное 08, 2008 1:28 am

Ами,ще трябва.Но на мен това не ми пречи.Толкова ми е хубаво да я щипкам по бузките,а тя да се смее и мило да си играе с котето и кученцето.Много е сладичка направо аз съм най-щастливия на света!
Върнете се в началото Go down
Симс
Ученик от Слидерин и Префект на Слидерин
Ученик от Слидерин и Префект на Слидерин
Симс


Брой мнения : 69
Join date : 06.11.2008

Къщата на семейство Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Блек   Къщата на семейство Блек Icon_minitimeСъб Ное 08, 2008 1:30 am

-Колко си грижовен...-възхити се Симон-Мислех,че след като си от рода на Волдемор ще си някакъв грубиян и...не знам.Зъл такъв.
-Понякога съм и такъв,но когато става въпрос за сестра ми...Как да съм лош с нея?
-Научи се от Даркхаус-засмя се Симон
Върнете се в началото Go down
Едуард Калън
Ученик От Слидерин
Ученик От Слидерин
Едуард Калън


Брой мнения : 71
Join date : 06.11.2008

Къщата на семейство Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Блек   Къщата на семейство Блек Icon_minitimeСъб Ное 08, 2008 1:32 am

Не бих пропуснал!-също се засмя и Драко.-Наистина не може да си лош с едно бебенце.Виж само като тръгна да и се карам като видя как сладко ме гледа и ми се усмихва направо езика си гълтам.Нямам сили да и викна.Само да я цункам.А Даркхаус е пълен глупак и грубиян щом се е карал не теб като си била бебенце!
Върнете се в началото Go down
Симс
Ученик от Слидерин и Префект на Слидерин
Ученик от Слидерин и Префект на Слидерин
Симс


Брой мнения : 69
Join date : 06.11.2008

Къщата на семейство Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Блек   Къщата на семейство Блек Icon_minitimeСъб Ное 08, 2008 1:38 am

-Хаха...Бих ви запознала,но рискувам и теб да убие,а мен ще ми направи Круцио.Поне вече не ме интересуват неговите мъчения.
-Круцио ли?-учуди се Драко
-Ами да.Да ти кажа вече не ме боли толкова,когато ми го причинява.
-Круцио?-викна Драко
-Да,Драко.Успокой се.
-Но това е забранено!
-Хаха...а дядо ти да не е озаконил действията си?
Симон го каза напълно добродушно с усмивка на лице.
Върнете се в началото Go down
Едуард Калън
Ученик От Слидерин
Ученик От Слидерин
Едуард Калън


Брой мнения : 71
Join date : 06.11.2008

Къщата на семейство Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Блек   Къщата на семейство Блек Icon_minitimeСъб Ное 08, 2008 1:41 am

Как може да прави Круцио на дете.Това е ужасно!Трябва да бъде спрян!-в този момент Сара се разплака.Драко я взе връце.-Спокойно,Саринка.-но бебенцето се разплака още по-силно.
Върнете се в началото Go down
Симс
Ученик от Слидерин и Префект на Слидерин
Ученик от Слидерин и Префект на Слидерин
Симс


Брой мнения : 69
Join date : 06.11.2008

Къщата на семейство Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Блек   Къщата на семейство Блек Icon_minitimeСъб Ное 08, 2008 1:45 am

Причината беше Симон.Детето бе станало зловещо.Очите му станаха бели и тя сякаш изпадна в транс.Не говореше...освен наум.
"Симон,защо си там,момиче?Какво ти казах аз?"
"Остави ме Даркхаус.Драко няма да ми направи нищо"
"За него не се и съмнявам,но семейството му може и да ти направи"
"Нищо няма да ми сторят.Мога да се защитавам.Ти си моят учител.Съмняваш ли се в мен?"
"Разбира се,че не"
"Тогава ме остави на мира.И не ме безпокой винаги,когато не ти харесва нещо"
"Това ще го правя.Много добре знаеш"
"Добре.Чао"
"Не ми прилагай оклумантика"-извика в главата й Даркхаус,но беше късно.Тя го направи.Когато се върна в действителността видя Драко да успокоява Сара.Беше станал и отдалечил се от Симон.
Върнете се в началото Go down
Едуард Калън
Ученик От Слидерин
Ученик От Слидерин
Едуард Калън


Брой мнения : 71
Join date : 06.11.2008

Къщата на семейство Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Блек   Къщата на семейство Блек Icon_minitimeСъб Ное 08, 2008 1:49 am

Сара плачеше все по-силно.Цялото и личице беше мокро и сълзите и се стичаха.Драко не можеше да я приспи,не беше гладна.
-Какво да правя?!-викаше той и галеше плачещото бебе.
Сара не спираше да плаче,животните се бяха скрили и Сара огласяше цялата къща.
-Какво става?!-Драко отново седна до Симон и стана нещо ужасно.Бебето се задави в сълзите се и започна да кашля.След малко една сълза отиде в кривото и гърло и бебето се задави.-Сара?!САРА?!-викаше Драко докато бебето припадаше.
Върнете се в началото Go down
Симс
Ученик от Слидерин и Префект на Слидерин
Ученик от Слидерин и Префект на Слидерин
Симс


Брой мнения : 69
Join date : 06.11.2008

Къщата на семейство Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Блек   Къщата на семейство Блек Icon_minitimeСъб Ное 08, 2008 1:52 am

Симон погледна бебето и ужасения Драко.Той не можеше да мисли в момента и явно тя трябваше да спаси детето.
-Анапнео!-каза тя спокойно с насочена към Сара пръчка.Малко по малко детето се съвзе.
Драко започна да прегръща сестричката си и да я целува навсякъде.
-Спокойно,Драко.Детето нямаше да умре.Двама магьосника са до него все пак.Е...единия леко се побърка ама...-засмя се Симс
Върнете се в началото Go down
Едуард Калън
Ученик От Слидерин
Ученик От Слидерин
Едуард Калън


Брой мнения : 71
Join date : 06.11.2008

Къщата на семейство Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Блек   Къщата на семейство Блек Icon_minitimeСъб Ное 08, 2008 1:54 am

Бебето беше присипнало и само се закашля.След малко заспа както беше седнала в Драко.Той се облегна на стената и каза:
-Не ставам за нищо.Сара щеше да умре,беше на косъм.Благодаря ти!-Драко помилва сестричката си.
Върнете се в началото Go down
Симс
Ученик от Слидерин и Префект на Слидерин
Ученик от Слидерин и Префект на Слидерин
Симс


Брой мнения : 69
Join date : 06.11.2008

Къщата на семейство Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Блек   Къщата на семейство Блек Icon_minitimeСъб Ное 08, 2008 1:56 am

-Разбирам те,Драко.Ти беше стресиран отвсякъде.И аз бих била така,но просто приемам всяка трудност спокойно.И мисля,че все за нещо ставаш.Ти си прекрасен брат и бих желала и аз да имам такъв.Всъщност не знам той какъв е.Както и да е.А иначе...пак заповядай.Поне да изпозлвам знанията си за да помогна на....приятел.
Върнете се в началото Go down
Едуард Калън
Ученик От Слидерин
Ученик От Слидерин
Едуард Калън


Брой мнения : 71
Join date : 06.11.2008

Къщата на семейство Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Блек   Къщата на семейство Блек Icon_minitimeСъб Ное 08, 2008 1:57 am

Драко не знаеше какво да каже.Само огледа стаята.Ема дойде и се настнаи между Симон и Драко.Започна да плаче незнайно защо.
-На тебе пък какво ти има,Ема?-попита Драко и погледна бялото кученце.То само продължи да плаче...
Върнете се в началото Go down
Симс
Ученик от Слидерин и Префект на Слидерин
Ученик от Слидерин и Префект на Слидерин
Симс


Брой мнения : 69
Join date : 06.11.2008

Къщата на семейство Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Блек   Къщата на семейство Блек Icon_minitimeСъб Ное 08, 2008 1:59 am

Симон погледна Ема,после и бебето.Замисли се.Няколко минути минаха в мълчание.Симон стана.
-Толкова ли съм грозна и зловеща,че се плашат от мен?-запита момичето с безизразно лице
Върнете се в началото Go down
Едуард Калън
Ученик От Слидерин
Ученик От Слидерин
Едуард Калън


Брой мнения : 71
Join date : 06.11.2008

Къщата на семейство Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Блек   Къщата на семейство Блек Icon_minitimeСъб Ное 08, 2008 2:04 am

-Не просто и те не знаят какво искат.-в този момент Ема излая.-Ема стига отивай си в стаята!-викна Драко и кучето плачещо тръгна към кучешката стая.-Виж между другото какво си...-изведнъж стана някаква магия.
Сякаш както малката Сара си стоеше стана на крака.
-Тя ходи?!-викна Драко.
Обаче освен това скочи от леглото и още преди да е паднала се завъртя нещо като вихршка и я обърна на всички страни.След малко мъгла изпълни стаята.След като се махна Симон и Драко зяпнаха.
-Аз съм Сара Блек,прияно ми е.-казваше момиче ,което беше вече към десетгодишна и оправяше черната си коса и ги гледаше със сините си очи...
Върнете се в началото Go down
Симс
Ученик от Слидерин и Префект на Слидерин
Ученик от Слидерин и Префект на Слидерин
Симс


Брой мнения : 69
Join date : 06.11.2008

Къщата на семейство Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Блек   Къщата на семейство Блек Icon_minitimeСъб Ное 08, 2008 2:07 am

Симон гледаше детето.Отново показа,че дори в такива ситуации не се учудва.
-Ами здрасти.Аз пък съм Симон Даркхаус.Между другото прекрасни очи.Харесваш ми.А ти Драко?Какво мислиш за...сестра си?Вече не може да се нарече малка-лека зловеща усмивка премина по лицето й
Върнете се в началото Go down
Едуард Калън
Ученик От Слидерин
Ученик От Слидерин
Едуард Калън


Брой мнения : 71
Join date : 06.11.2008

Къщата на семейство Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Блек   Къщата на семейство Блек Icon_minitimeСъб Ное 08, 2008 2:11 am

Драко още зяпаше момичето като закован.
-Аз...с-с-съм...-той не можа да довърши.-Драко Блек.
-Бати!-възкликна момичето и прегърна Драко.Той също я прегърна и стана прав.
-Хей каква беше тази магия?!
-Мм аз не видях никаква магия.-каза Сара и огледа стаята.
-Моля?!-викна Драко.-До преди минута ти беше бебе!
-О,не мисля ,че бях бебе преди около 8 години!-засмя се момичето и седна на леглото и погали Лизи.-Какво сладко коте и куче!-възкликна момичето и взе Ема и Лизи в скута си.Започна да ги гали.
-О,боже мой!-каза Драко и се сети как малката Сара си играеше с животните и дори сладко кихаше от тях.-Това май наистина е Сара.
-А коя мислиш,че съм,бе братко?!Много забравяш!-каза момичето и кихна след като целуна Ема.
-Олеле...Олеле...-каза Драко и само седна на леглото още гледайки голямата Сара.
Върнете се в началото Go down
Симс
Ученик от Слидерин и Префект на Слидерин
Ученик от Слидерин и Префект на Слидерин
Симс


Брой мнения : 69
Join date : 06.11.2008

Къщата на семейство Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Блек   Къщата на семейство Блек Icon_minitimeСъб Ное 08, 2008 2:13 am

-Не,Сара.Ти беше бебе преди една две минутки.
-Не си въобразявайте толкова де.
-Хаха...нищо не помни.Да не продължава това с мечтите?-попита Симон Драко
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на семейство Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Блек   Къщата на семейство Блек Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на семейство Блек
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Джо Блек
» Имението на Семейство Коул
» Къщата на сем.Тейлър
» Къщата на Том Смит

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts :: ИЗВЪН ХОГУОРТС :: Лондон-
Идете на: