Hogwarts
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hogwarts

Howarts Online
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Къщата на семейство Блек

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Едуард Калън
Ученик От Слидерин
Ученик От Слидерин
Едуард Калън


Брой мнения : 71
Join date : 06.11.2008

Къщата на семейство Блек - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Блек   Къщата на семейство Блек - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 08, 2008 2:16 am

Драко започна да пипа Сара по главата.
-Май е истинска!-прехапа устни той.
-Ей,аз съм ти сестра ,кръвта не бива да се смесва.-усмихна се момичето и взе едно модно списание и го зачете.
-И бебето искаше винаги да е модерно!-викна Драко като погледна Сара.
-Ей,вие май сте в транс ,да ви оставя да се въстановите.
-Няма нужда...СЕСТРИЧКЕ!-викна Драко и усмихнат прегърна момичето.
-И аз те обичам,Драко не знам откъде изкара ти тази обич!-засмя се момичето и отново зачете.
Върнете се в началото Go down
Симс
Ученик от Слидерин и Префект на Слидерин
Ученик от Слидерин и Префект на Слидерин
Симс


Брой мнения : 69
Join date : 06.11.2008

Къщата на семейство Блек - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Блек   Къщата на семейство Блек - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 08, 2008 2:19 am

Симон гледаше двамата-брат и сестра.Така ли щеше да изглежда преди една година тя с брат си?Никой не можеше да каже.
-Е,аз трябва дда тръгвам.
-Защо?
-След малко Даркхаус ще се вбеси съвсем и ще дойде тук-говореше тя спокойно-Вас ще си ви убие,така че е по-добре да се омитам.Хайде,Драко ще се видим скоро пак.
След тези думи Симон излезе от стаята и от къщата изобщо.Излезе на пътя и повървя малко.Тогава дойде Даркхаус,хвана я грубо за ръката,както винаги,и се магипортираха някъде.
Върнете се в началото Go down
Хейли^
Ученик От Грифиндор И Помощник-Админ
Ученик От Грифиндор И Помощник-Админ
Хейли^


Брой мнения : 77
Join date : 02.11.2008
Местожителство : Somewhere... in your dreams..

Къщата на семейство Блек - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Блек   Къщата на семейство Блек - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 09, 2008 4:49 am

Докато стигне къщата на Драко, Хейли се разплака. Не се беше карала толкова жестоко с родителите си, че чак да избяга от вкъщи. Тя избяга последните няколко метра до къщата на семейство Блек и почука на вратата. Никой не и отвори. Тя почука втори път. Пак никой не отвори.
- Драко!! Дракоо!!!- извика тя и седна на земята. Тя захлупи глава в ръцте си и плачейки, се запута защо става така.
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/Djin4eTy
Едуард Калън
Ученик От Слидерин
Ученик От Слидерин
Едуард Калън


Брой мнения : 71
Join date : 06.11.2008

Къщата на семейство Блек - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Блек   Къщата на семейство Блек - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 09, 2008 7:20 am

Драко отвори вратата и погледна Хейли.Той се очуди какво ли прави тя тук.
-Ъ...Кажи?
Върнете се в началото Go down
Хейли^
Ученик От Грифиндор И Помощник-Админ
Ученик От Грифиндор И Помощник-Админ
Хейли^


Брой мнения : 77
Join date : 02.11.2008
Местожителство : Somewhere... in your dreams..

Къщата на семейство Блек - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Блек   Къщата на семейство Блек - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 09, 2008 7:30 am

Хейли огледна нагоре и видя лицето на разтревожения Драко. Тя стана и се хвърли на врата му.
- Скарах се с нашите и избягах от вкъщи- изхълца Хейли и продължи- Те... хлъц... не искат да бъда приятелка с теб!
А-аз им казах... хлъц... че сама ще избирам с кой да дружа. Защо те реагират така?
Драко я погедна с учуда и каза:
- Аами, може би защото аз съм внук на един от най- злите магьосници! Или... незнам. Ела, влез и ми разкажи всичко.
Двамата влязоха вътре и се настаниха в уютния хол. Хейли се поуспокои малко и започна да разказва от- до. Разказа му как е реагирал баща му при споменаваето на неговото име и как знае всичко за родът му. Драко седеше на тръни и не знаеше как да постъпи. Тогава Хейли каза:
- Аз няма да прекъсна отношения с теб. Както и да постъпят, няма да го направя.
Тя го погледна в очите, чакайки за отоговорът му.
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/Djin4eTy
Едуард Калън
Ученик От Слидерин
Ученик От Слидерин
Едуард Калън


Брой мнения : 71
Join date : 06.11.2008

Къщата на семейство Блек - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Блек   Къщата на семейство Блек - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 09, 2008 7:33 am

-Изборът е твой.-Драко погледна Хейли в очите.Сети се ,че тя не знае за Сара.По-добре да не знае си мислеше той.Точно тогава обаче Сара се разплака с цяло гласче.Драко отиде и я взе.Почна да я гали,за да я успокои ,а тя само плачеше сладко и нежно.
Върнете се в началото Go down
Хейли^
Ученик От Грифиндор И Помощник-Админ
Ученик От Грифиндор И Помощник-Админ
Хейли^


Брой мнения : 77
Join date : 02.11.2008
Местожителство : Somewhere... in your dreams..

Къщата на семейство Блек - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Блек   Къщата на семейство Блек - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 09, 2008 7:45 am

- О, Драко, не знех, че имаш сестра!- възкликна Хейли- Колко е сладичка! Как се казва?
- Сара.- каза гордо той и се усмихна- Бих дал всичко за нея.
- Ъъх, и аз имам едно такова, само, че Мадисън е по- голяма. На 5 е.
В този момент Хейли видя Драко в различна светлина. Държейки малката Сара, той изглеждаше грижовен и мил, а не арогантен и наперен. "Пък и не изглежда зле!" помисли си Хейли и се усмихна. Тя се приближи към него и го погледна в очите. Той също се загледа в нейните очи.
- Имаш като моите очи, само че в твоите има нещо различно. Някакъв пламък.- каза тихо Хейли. Тя не устоя и го целуна. Той отвърна на целувката й.
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/Djin4eTy
Едуард Калън
Ученик От Слидерин
Ученик От Слидерин
Едуард Калън


Брой мнения : 71
Join date : 06.11.2008

Къщата на семейство Блек - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Блек   Къщата на семейство Блек - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 09, 2008 7:52 am

След като това стана Драко стана държейки плачещото бебе,което сега гледаше любипитно брат си и се усмихваше.
-Хейли...Аз...Съжалявам.
-Няма нищо.-усмихна се момичето.
-Не,напротив има!-каза Драко.-Аз...Аз...
-Кажи,де!-припря го Хейли.
-Ами....Аз об-об...-той не можеше да довърши.-Аз обичам друга.-каза го,но то му се изплъзна.
-КАКВО?!-викна Хейли и стана права.-КАКВО?!
-С нея съм толкова отдавна просто приятел и сега кто я видях и просто...
-КОЯ?!?!
-Казва се Бела Коул,но това няма значение ,защото можем да сме само приятели и...-тогава малката Сара изпища и се разплака много силно.-Какво стана?-попита я Драко и я погали,за тя започна да пищи и да плаче.-КАКВО И Е?!?!-викна Драко и сложи бебенцето в кошарката.То започна да кашля,пищи и плаче.-Тя се задушава отново!!!-Драко затрепери от страх.-САРА!!!САРА!!!-той едвам не се разреваваше,а уж беше момче.-Момичето ми!?Момичето ми!?-викаше той и целуваше бебето където свари.-Събуди се,спокойно,Саринка,бати е тук.-Драко помилва бебенцето и то изпадна в безсъзнание.Драко затрепери и се обърна къ Хейли.-Болницата е в ремонт,а сестра ми ще се задуши.
Драко треперещ помилва бебето и една сълза капна от очите му...
Върнете се в началото Go down
Хейли^
Ученик От Грифиндор И Помощник-Админ
Ученик От Грифиндор И Помощник-Админ
Хейли^


Брой мнения : 77
Join date : 02.11.2008
Местожителство : Somewhere... in your dreams..

Къщата на семейство Блек - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Блек   Къщата на семейство Блек - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 09, 2008 8:00 am

Хейли плачше вътрешно. Беше и толкова болно, защото мислеше, че той я харесва. А всъщност е точно обратното. Хейли разбираше от деца. Та нали и тя е имала сестра! Драко имаше късмет- детето не се задушаваше. Тя го погледна безизразно и вдигна бебето. Потупа Сара леко по гърба и някакво топченце изхвръкна от устата й. Тя остави бебето в ръцете на момчето и каза монотонно:
- Не бива да има малки предмети около нея. Може да се задави и да умре от това.
След това тя го погледна, избърса потеклата сълза и излезе навън.
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/Djin4eTy
Едуард Калън
Ученик От Слидерин
Ученик От Слидерин
Едуард Калън


Брой мнения : 71
Join date : 06.11.2008

Къщата на семейство Блек - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Блек   Къщата на семейство Блек - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 09, 2008 8:09 am

Драко тъкмо отиде при Хейли когато Сара започна да кашля.Той отиде до бебенцето и го помилва,а то отново припадна и започна да трепери.
-Сара?-прошепна Драко.
-Хей,какво става тук?-чу се строг глас,защото Сириус се беше върнал.
-Тате,на Сара и има нещо!-каза Драко притеснено.
-Какво?!
-Ами задушава се!
-О,не!-викна Сириус и се магипортира б болницата.
-ХЕЙЛИ!-викна Драко и догони момичето.-Не си тръгвай,трябва да дойдеш с мен Сара и има нещо!
-Ох...
Момичето нямаше време да каже нищо,защото Драко я хвана за ръката и те се магипортираха в някаква болница.
Върнете се в началото Go down
Том Смит
Ученик От Слидерин
Ученик От Слидерин
Том Смит


Брой мнения : 47
Join date : 09.12.2008
Age : 34
Местожителство : Im the best :P

Къщата на семейство Блек - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Блек   Къщата на семейство Блек - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 11, 2008 1:03 am

Том застана пред вратата на къщата и почука за да види дали Едуард е там.
Върнете се в началото Go down
Рейчъл Стоун
Администратор,Ученичка от дом Слидерин
Рейчъл Стоун


Брой мнения : 16
Join date : 29.01.2009

Къщата на семейство Блек - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Блек   Къщата на семейство Блек - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 21, 2009 11:19 am

Рейчъл вървеше по улицата.Видя голямо имение и потропа на вратата.Заоглежда се около нея.По едно време някой й отвори...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на семейство Блек - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на семейство Блек   Къщата на семейство Блек - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на семейство Блек
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Джо Блек
» Имението на Семейство Коул
» Къщата на сем.Тейлър
» Къщата на Том Смит

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Hogwarts :: ИЗВЪН ХОГУОРТС :: Лондон-
Идете на: